O nas

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

O nas

W apartamentach sleep innn

Apartamenty Sleep Innn to idealne miejsce na pobyt w Krakowie. Stylowe połączenie zabytkowej kamienicy z nowoczesnym, wygodnym wnętrzem zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. 

Apartamenty Sleep Innn to idealne miejsce na pobyt w Krakowie. Stylowe połączenie zabytkowej kamienicy z nowoczesnym, wygodnym wnętrzem zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. 

Z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie, kamienica w której mieszczą się apartameny, wysposażona została w 2 windy, monitoring i całodobową recepcję. Naszym celem jest stworzenie interesującej i konkurencyjnej alternatywy noclegowej, dla Gości poszukających wygodnego, luksusowego lokum w centrum Krakowa. Osiągamy go dzięki wysokiemu standardowi świadczonych usług, zapewniając komfortowy wypoczynek w miłej, przyjaznej atmosferze oraz indywidualnemu podejściu do wszystkich życzeń naszych Gości.

 

Lokalizacja

Apartamenty mieszczą się w ścisłym centrum Krakowa, w odległości 30 metrów od Dworca Głównego, co umożliwia korzystanie z krajowych oraz międzynarodowych połączeń kolejowych i autobusowych, komunikacji miejskiej, jak również bezpośredniej kolejki na lotnisko w Balicach

Krótki 15 minutowy spacer doprowadzi Państwa z naszych apartamentów do samego serca Krakowa, wraz z jego najważniejszymi zabytkami, restauracjami oraz innymi atrakcjami. Niewielka odległość do takich obiektów jak Tauron Arena, czy ICE Kraków, umożliwi Państwu uczestnictwo w wielu atrakcyjnych imprezach widowiskowych, biznesowych, kulturalnych oraz sportowych. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do apartamentów Sleep Innn a nasz profesjonalny, doświadczony zespół chętnie służy radą, pomocą i informacją, zarówno w kwestiach turystycznych, biznesowych jak i relokacyjnych.

Propozycje pobytów

Doświadcz wspanialych chwil
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij