1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły aktualności

Wydarzenia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Jarmark Bożonarodzeniowy Kraków 2018

19 listopada 2018

Jarmark rozpocznie się 30 listopada i potrawa do 26 grudnia. Od 27 grudnia do 6 stycznia natomiast będzie miał miejsce Targ Noworoczny na Krakowskim Rynku. 

Targi Bożonarodzeniowe to powrót do handlowych tradycji Rynku Głównego, które odbywały się na Rynku od stuleci. Ich nastrój wprowadza nas w klimat świąt i czyni płytę Rynku Głównego bardziej niż zwykle kolorową i gwarną.


Targom towarzyszą liczne imprezy: Korowód Kolędniczy, Obrzęd Dziadów Polskich, prezentacje Gmin Małopolski, spotkania opłatkowe z dostojnikami miasta itp.

Kupcy oferują szeroką gamę świątecznych produktów, takich jak bańki ręcznie malowane, ozdoby choinkowe, artykuły dekoracyjne, stroiki świąteczne, wyroby ceramiczne, wyroby z drewna, wełny, sukna, szkło artystyczne, biżuteria, pamiątki, pocztówki, kalendarze. Można skosztować wyśmienitych potraw z grilla, świątecznych łakoci, napić się grzańca galicyjskiego. 

 

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij